HOT-INFO

11-400 Kętrzyn,
Polska

Redakcja
Fot. Wiesław Zygmunt

Kandydaci na burmistrzów, kandydaci do rad gmin, miast, rady powiatu i sejmiku województwa warmińsko – mazurskiego, ponad 60 osób z ramienia Prawa i Sprawiedliwości powalczy w tegorocznych wyborach samorządowych. Podczas konwencji wyborczej zaprezentowano ramy programowe i sylwetki ubiegających się o mandaty radnych.

Są to ludzie w różnym wieku, różnych profesji, wywodzący się z różnych społecznych środowisk. Niektórzy już zaangażowani w sprawy samorządu, radni, osoby współpracujące z samorządowymi jednostkami lub ci, którzy dopiero podejmą się wyzwania, choć już są lokalnymi działaczami i nie boją się oddać swojego czasu i energii dla wspólnego dobra.

Prawo i Sprawiedliwość stawia w tych wyborach na dwa nazwiska w sposób szczególny. Czesław Ćwik jest kandydatem na burmistrza Kętrzyna, Piotr Węglarski kandydatem na burmistrza Reszla. Mają swoje mocne i kompetentne drużyny.

PiS-owi marzy się też reprezentacja w radzie powiatu i dlatego wśród znanych nazwisk m.in. Rafał Rypina, Dorota Nowik, Karol Światłowski, Kamila Dumkiewicz, Krzysztof Kania, Maria Mickiewicz.

 

Galeria zdjęć:

Fot. Wiesław Zygmunt - Wolna TV

X

Right Click

No right click