HOT-INFO

11-400 Kętrzyn,
Polska

Redakcja
Fot. Wiesław Zygmunt

Terapia osób ze spektrum autyzmu, trening umiejętności społecznych i socjoterapii, diagnozy terapii integracji sensorycznej, diagnoza logopedyczna, wielozmysłowa stymulacja w sali doświadczania świata czy pomoc psychologiczna, zakres oferowanej pomocy jest szeroki i wielozadaniowy, a wszystkim zajmą się specjaliści i terapeuci.

To inicjatywa trzech kobiet, które dzielą się swoim pedagogicznym doświadczeniem i kętrzyńskiej lokalnej społeczności oferują swoją profesjonalną pomoc w nowo otwartym Centrum Wsparcia Rozwoju Dziecka przy Kołobrzeskiej 1a. To wsparcie nie tylko dzieci i młodzieży, ale również skierowane do ich rodziców i opiekunów, którzy czasem też potrzebują chwili wytchnienia tylko dla siebie. W Centrum Wsparcia mogą śmiało liczyć na fachową opiekę połączoną z edukacją i dobrą zabawą.

Niebawem odbędzie się także zimowy turnus terapeutyczny. Od 25 stycznia do 5 lutego 2023 roku organizatorzy zapowiadają mnóstwo atrakcji dla dzieci w wieku od 4 do 10 lat i zachęcają do zapisywania się na ten aktywny wypoczynek.

Galeria zdjęć:

Fot. Wiesław Zygmunt - Wolna TV

 

 

 

X

Right Click

No right click